De ce nu se pot cumpara cu bani camioanele din lista ?

Started by crisseu, Feb 12, 2017, 01:45 PM

previous topic - next topic
Go Down

crisseu

Am si eu aceasta intrebare si nelamurire ? De ce nu putem cumpara, cu bani si nu cu VDP, camioanele din "lista de camioane"? Nu mi se pare normal si corect acest lucru ! Ca si in realitate, ar trebui sa se dea voie, asa cum exista reprezentante pentru fiecare marca de camioane in realitate. Daca ar fi si in realitate asa cum e in joc, de unde si-ar mai reinnoi flota acele firme de transport ? Eu cred ca ar trebui regandita aceasta parte din joc. Multumesc mult !

MihaiMoldo

Poti cumpara orice camion la orele 12:00, 18:00, 00:00. Poti achizitiona si noi de 4 si 5 stele si second-hand de 1, 2 si 3 stele. Si mai poti cumpara si Magnum cu motor de 6.9l cate vrei :)

AndyM

In realitate nu exista un numar nelimitat de camioane.
Mai ales, reprezentantele nu vand camioane vechi...

crisseu

Pai da, dar alea din lista de camioane, sunt camioane noi, acolo unde scrie pretul lor in euro, dar nu pot fi cumparate decat cu VDP-uri, ceea ce e destul de nasol. Si oricum, nu toata lumea poate fi la PC sau telefon/tableta, la acele ore, cand se pun asa de putine camioane la vanzare. Sunt persoane care joaca acest joc de placere, de relaxare, dar care au si responsabilitati (ex. loc de munca si familie) si nu pot fi in acele ore cand se pun camioanele, online. Sincer eu am incercat de doua ori sa iau camion la ora 00:00, dar cand am dat refresh, ca sa imi apara lista de camioane, deja erau vandute toate. Nu cumva este o neconcordanta, chiar si de o secunda, intre online PC si tableta/telefon ? Ca eu am avut deschis contul pe doua dispozitive, iar mesajele veneau mai repede pe un terminal, decat pe celalalt, ceea ce este un moment pentru a se epuiza toate camioanele. Numai bine !

AndyM

Nu este nicio neconcordanta.
In momentul in care intri pe camioane second/noi/soferi in momentul ala se citeste ce se afla pe server in acea secunda... nu-i nicio aproximare de timp.

Go Up