Acces Ruta

Started by Rafael, Nov 04, 2016, 12:32 AM

previous topic - next topic
Go Down

Rafael

Salutare,

o sugestie pentru Meniul Contracte

Numele propunerii: Acces Ruta

Descrierea propunerii: Accesul meniului "Ruta" in Tabel contracte. Am achizitionat "Tabel contracte premium" si ca sa opresc un camion am de facut urmatoarele operatii: Click pe "Dispecerat" - Click pe "Tabel contracte" - Click pe camionul pe care  vreau sa-l opresc - Click pe "x" ca sa inchid meniul contracte - Click pe "Ruta" ca sa opresc un camion.

Avantaje: accesul mult mai rapid a meniului "Ruta" din tabelul contracte, un mic avantaj pentru investitia in VDPoints.
Dezavantaje:momentan nu stiu niciun dezavantaj....dar ma mai gandesc

Multumesc,

ShadowRipper

CONTRA

Care mai este farmecul jocului dacă s-ar face și asta, nu ai vrea să iși facă soferul și parcarea singur sau să meargă cu ce viteză vrea el.

Rafael

pai daca pentru tine asta e farmecul jocului sa dai 10 click-uri ca sa opresti un camion....

ShadowRipper

pai daca pentru tine asta e farmecul jocului sa dai 10 click-uri ca sa opresti un camion....
nu știu cum se face dar eu unul mă cam așteptam la raspunsul acesta

Rafael

cu un camion e usor....eu am deja 11camioane si daca vreau sa le bag in parcare trebe sa dau sute de clickuri.
Cand o sa aiba si altii mai multe camioane o sa vedem daca este un avantaj sau dezavantaj.

ShadowRipper

cu un camion e usor....eu am deja 11camioane si daca vreau sa le bag in parcare trebe sa dau sute de clickuri.
Cand o sa aiba si altii mai multe camioane o sa vedem daca este un avantaj sau dezavantaj.
credemă că știu la ce te referi și cu mai multe camioane este ok nu te speria așa de tare de niște click-uri

AndyM

Se va face! :)

AndyM

Done. :) Va aparea in urmatoarea versiune.

Rafael

Go Up