Apr 20, 2024, 03:37 PM

News:

Bine ati venit! :)


Soferi

Started by k3nz0n, Dec 10, 2016, 04:13 AM

previous topic - next topic
Go Down

k3nz0n

- Numele propunerii: Un drop mai mare de soferi
- Descrierea propunerii: Din 12 in 12 ore dupa cum stiti se face drop de soferisi dupa cum bine stiti este o bataie foarte mare pe soferi.Astazi 10.12.2016 la ora 00:00 s-a dat drop un singur sofer de 2 stele ceea ce ii frustrant rau.Propun sa se dea minim 3 soferi la 12 ore. Multi stau cu zilele sa ia un sofer amarat! Se da 6 soferi de 4 stele ceea ce nu ii normal deoarece sunt 5-6 playeri care pot sa ii angajeze.In viata de zi cu zi soferi cu mai putina experienta se gasesc mai peste tot si cei cu experienta sunt greu de gasit.
Daca ideea de drop mai mare nu ii valida as propune sa fie din 6 in 6 ore reactualizarea!
- Avantaje:O crestere si o dezvoltare mult mai rapida!
- Dezavantaje:1.Daca dezvoltarea se face foarte repede atunci majoritatea ajung intr un termen mai scurt la rating 150(CRED)pt 5 stele!
                     2.Posibili mai putini bani bagati in joc, deoarece exista o posibilitate sa nu mai cumpere soferi cu VDP!
Cu toate ca am scris 2 dezavantaje si un singur avantaj as dori sa se mai remedieze din acest haos dupa goana de soferi!
Cei care aveti completari sau inlocuiri la ce am scris eu aici,nu ezitati sa le scrieti! Andy poate le v a lua in calcul pe ale voastre! :)
Nu ma enerva ca te bat la dota si te bat si cu bota!

Scorpy

Si eu sunt pentru, cel putin pentru o perioada, avand in vedere ca toti suntem la inceput!  8)

Razvan24

Am si eu o intrebare ca am postat si la buguri etc si nu raspunde nimeni: Ce se intampla frate cu cadourile alea de nu mai sunt?

Scorpy

Nu mai sunt colegu!  8) Cam de multisor!

AndyRED

Sunt pro cu ideea.

buldog16


AndyM

Inseamna ca nu stiti cum era pe Road Rules... se inchide.

Go Up