Bug soferi

Started by surap1, Jan 06, 2017, 04:29 PM

previous topic - next topic
Go Down

surap1

Salut,am observat ca de multe ori unii soferi ajung la destinatie si alti nu ma refer la faptul ca unii soferi fac mai multi km decat alti si sunt tot de o stea.
p.s doua poze una inainte de plecare toti mancare full etc si dupa a doua poza dimineata cand m am trezit.

gicksboy

Salut,am observat ca de multe ori unii soferi ajung la destinatie si alti nu ma refer la faptul ca unii soferi fac mai multi km decat alti si sunt tot de o stea.
p.s doua poze una inainte de plecare toti mancare full etc si dupa a doua poza dimineata cand m am trezit.
^

Incearca o traducere in limba romana. Nu te zgarci la puncte, virgule,etc. Incearca s-o aduci la stadiul de "citibil" si "inteligibil".

In cazul in care m-am prins corect de ce vrei tu sa zici..nu e nici o problema cu soferii tai, doar ca tu nu stii ca gradul de "infometare"/somn difera de la un sofer la altul,deci unii pot ajunge la destinatie pentru ca rezista fara mancare/somn pe drum,altii nu..deci nu ajung la destinatie(implicit fac mai putini km decat cei cu "rezistenta" mai mare la somn/foame)

Go Up