Socializare si atmosfera placuta

Started by Andu036, Apr 22, 2017, 08:06 AM

previous topic - next topic
Go Down

ioanS

Dupa parerea mea ar trebui un regulament clar si sa fie cunoscuti moderatori in momentul cind ai aceptat o functie sa sti ca ai si resposabilitati nu sa stai ascuns si cind vrei dai sactiune si cind nu nu asa nu merge fara cele 2 lucruri zic eu

Principe

Eu sincer in ultimul post al lui ioanS nu am inteles nimic.

YOCHANAN

#32
Apr 24, 2017, 03:01 PM Last Edit: Apr 24, 2017, 03:56 PM by YOCHANAN
Eu indemn pe toata lumea la calm. Altfel se gaseste cate unul care ori se crede tare in parcare.. ori chiar e tare in parcare. Pentru ce atata mute, banuri... sincer sunt adeptul strictetii dar daca aceasta nu se aplica din start, de la un anumit punct e greu s-o implementezi si pe asta.

Nu o sa spun pro sau contra pentru ca eu consider ca am raspuns altfel.

Apelati la calm, daca ajungeti in momente de provocare, si nu sunteti cel care accepta astfel de lucruri, urlati odata la monitor/tableta/telefon, pentru a va elibera nervii/dezlantui, si treceti peste. Oricum nu crede nimeni pe nimeni din spatele monitorului...

Raspunsul la o provocare, si raspunsul fiind in aceeasi nota cu prima replica, din punctul meu de vedere, nu face decat sa il adauge si pe cel de al doilea la o cearta. Daca se ajunge acolo.. nu mai poti spune niciodata ca "ala a inceput"...

Va doresc cat mai mult calm cu putinta!

ioanS

Nici o problema Principe (ARATOSULE) am sa iti trimit o traducere

Principe

Așteptăm.  Fi putin mai explicit

ioanS

Mam prins eu de unde ura asta a ta pe mine aratosule se explica acum de ce o tot ti sa sari pe mine

Principe

Gresesti ioanS. Ce ura sa am pe tine daca eu nu am inteles la ce te referi .

YOCHANAN

Cica topic de spalat rufe. Facem unul sa le si clatim?

Scorpy


Principe ce a vrut sa spuna Yocha prin postarile lui ai inteles?

Yocha daca cineva are o opinie diferita de a ta inseamna ca spala rufe, spune prostii, minte,e abuziv, etc? Tu vii si indemni la calm dupa ce faci doar provocari pe chat si intretii o atmosfera de scandal acolo? Nu cred ca mai are rost sa dau exemple. Ma bucur ca Andy mi-a oferit o solutie la aceasta problema si anume dezactivarea chatului.

Nu cred ca a cerut nimeni oprirea discutiilor pe chat sau ca cineva anume sa nu mai vorbeasca pe acolo. Dar e si partea celalta a monedei. Nu cred ca este bine, corect sau cum vrei sa-i spui ca atunci cand intra cineva pe chat sa fie luat la misto,atacat, provocat, etc pentru faptul ca cineva face greseli de exprimare sau gramaticale. Sau ca atunci cand cineva a pus la market carute la pretul de 24.000 sa fie facut nesimtit si sa fie ridicat in slavi ala care le vinde cu un pret de 100.000. Ori raspunsuri la misto la intrebarile unui jucator nou. 

Si faza cu implementarea unei solutii pe joc eu nu cred ca Andy va mai face din nou greseala sa ignore rezultatul unui vot sau majoritatea jucatorilor. Si aici ma refer la faza cu limitele pentru rangurile de la parteneriate! Cei care au fost pentru pastrarea lor au ajuns sa tot dea la reseturi la parteneriate. Norocul a fost ca Andy a gasit o cale de mijloc si situatia este pe linia de plutire.
Asa ca eu cred ca se poate implementa pe joc oricand o noua regula, mai ales daca aceasta este benefica jocului si este sustinuta de cea mai mare parte a jucatorilor, duce la o dezvoltare a jocului. Si daca in timp se dovedeste ca n-a fost benefica se schimba sau se renunta la ea si gata.

Si ca sa fie clar pentru toata lumea! Acest topic a fost facut "topic de spalat rufe" de domnul Oxy care a trecut la atacuri la persoana. Eu cred ca Andu ca si mine prin acele poze a vrut doar sa dea un exemplu din multe altele. S-a facut referire strict la anumite genuri de situatii, discutii, etc. si nu s-a facut referire la o anume persoana!


Sxbxlvnu

Hai sa nu facem chat aici, faceti un topic in off topic, sau pe chat.
Nu cred ca a fost facut topicul sa va certati voi aici   ;D

Principe

Scorpy cred ca ai gresit persoana. Ma confunzi cu altcineva. 

FrankJScott

To the person asking about top digital marketing companies in the world, sem company, advertising consulting firms, top mlm companies 2021, top media buying agencies 2020, local seo company,  I highly suggest this updated web design company blog or 4a marketing agency, best real estate agent ads, top environmental consulting firms, hpe consulting services, internet advertising agency, largest ad agency in the world, alongside all this great consulting agency tips on top of b2b marketing companies, list of media agencies, top brand agencies in the world, salesforce consulting, public ad agency, salesforce consulting companies, and don't forget this best web design service advice which is also great. Also have a look at this new seo agency link and don't forget business intelligence consulting services, lead generation companies, facebook marketing company, big 6 consulting firms, hoax advertising agency, best digital marketing services, on top of this updated video production service advice on top of digital media companies, accenture consulting, video ad agency, advertising firm, 4a advertising agency, nike advertising agency, not to mention great advertising service site which is also worth a look. I also recommend this high rated seo agency site and don't forget it consulting, digital marketing pricing packages, paid media agency, adcom agency, best seo company, engineering consulting services, alongside all this new seo company details on top of public advertising agency, cossette advertising, best digital advertising companies, web ad agency, online marketing solutions, digital marketing packages, and don't forget top rated marketing agency blog which is also great. Finally, have a look at this excellent consulting service info for good measure. Check more Useful Heavy Equipment Blog 0_aeef3

FrankJScott

In response to the people asking about on page seo,on page seo services,bespoke website,competitor backlink finder,natural link building,professional website design company,use of backlinks,buy link building,back link maker,buy link building services,posicionamiento en buscadores,web marketing services,find all backlinks,web design and web development,backlink exchange sites,negative seo backlinks,top profile creation site,contextual dofollow backlinks,top profile creation sites, I can vouch for this recommended website services for greater google traffic for web design and development services,effective link building,conductor searchlight,pr backlinks,high da website list,broken backlinks,search engine promotion,web development company,custom website design company,white hat link building agency,ecommerce development agency,seo h1 h2 h3,web solutions services,monthly seo packages,most effective backlinks,backlinks link building,exploit backlinks,crypto backlinks,inbound links google analytics,buy permanent backlinks,also. See More Excellent SEO Service Blog ddba322

FrankJScott

To the lady inquiring about case packing equipment quotation, enoline solutions, variety packer, automated palletization beer packs, canadian packaging machines, improving product visibility, local packaging solution, automatic palletizing, can pack automated packaging system, wine bottles cartoner, more efficient way of shipping products, flavor sampler pack, case packer machine, end load machine cardboard, recyclable can beer, factors that affect efficiency during changeovers, improvement of productivity, improve inventory management packaging, enoline,  I recommend this top load case packer for automatic plastic film wrapper, american packaging machine manufacturers, secondary packaging machines canada, combined plastic film and cardboard packaging, minimizing downtime experience changeovers, packaging machines different sizes, primary packaging machine, beverage variety pack, importance of streamlined processes, automated solutions for beverage packaging, tecnician packaging machinery, compact automatic packing solution, size of packaging, case packer machine america, secondary packaging equipment canada, top load machine, loading stations, protecting products damage packaging, perfect conservation fresh products machines, choosing the right type of packaging, also. See More New Packaging Machine Details e8b2456 


Go Up